Ju jeni vizitori 4650784

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 (140 m2)
 • DSCN3456
  Full Screen
  • DSCN3456%1/10
  • DSCN3453%2/10
  • DSCN3454%3/10
  • DSCN3457%4/10
  • DSCN3455%5/10
  • DSCN3463%6/10
  • DSCN3462%7/10
  • DSCN3460%8/10
  • DSCN3458%9/10
  • DSCN3461%10/10
  1/10
  DSCN3456
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 302
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Lulishtja hyrja e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia 17, Prane Ujesjellesit ,Durres
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • per shitje 54 600 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqaqje totale 140 m2 ne Lagjien nr 17 ne Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh . Shitet me cmimin OKAZION prej 390 Euro/metri per arsye mosperdorimi. Eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe i eshte bere rivleresimi. Per cdo informacion , ju lutem na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %