Ju jeni vizitori 4600542

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje ne Bllok
 • 14859412_1001519716660379_465196647_o
  Full Screen
  • 14859412_1001519716660379_465196647_o%1/19
  • 14813384_1001519729993711_373742857_o%2/19
  • 14875816_1001519696660381_2089248703_o%3/19
  • 14164000_1001519603327057_952671967_o%4/19
  • 14895566_1001519616660389_224996387_o%5/19
  • 14881174_1001519679993716_1106442064_o%6/19
  • 14894500_1001519636660387_1258260869_o%7/19
  • 14875821_1001519626660388_2002356637_o%8/19
  • 14876150_1001519529993731_156030558_o%9/19
  • 14881680_1001519599993724_625984540_o%10/19
  • 14858675_1001519489993735_1789478755_o%11/19
  • 14876290_1001520159993668_1510784457_o%12/19
  • 14876251_1001519823327035_1210225729_o%13/19
  • 14875996_1001519806660370_1821243001_o%14/19
  • 14858780_1001520093327008_1374571636_o%15/19
  • 14881178_1001519946660356_994395460_o%16/19
  • 14881741_1001520116660339_1626710346_o%17/19
  • 14858571_1001519796660371_787193472_o%18/19
  • 14858598_1001519763327041_202753003_o%19/19
  1/19
  14859412_1001519716660379_465196647_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 513
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Gjin Bue Shpata
  • Zona e brendshme: 137,52 m²
  • Mbulim zone: 137,52 m²
   • per shitje 215 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i perbere nga nje sallon i madh me oxhak,nje kuzhine ngrenieje e ndare vec nga salloni,1 studio,3 dhoma gjumi,3 ballkone dhe 2 tualete. Apartamenti disponon sistem qendror ngrohje/ftohje,ai ndodhet ne katin e 2-te,ne nje pallat te ndertuar ne vitin 2002,te mireadministruar me oborr poshte dhe me zone parkimi. Per cdo informacion shtese ose per ta pare nga afer pronen jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 137.52 m²
   • Zone interneti 137.52 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %