Ju jeni vizitori 4673363

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje ne Misto Mame.
 • IMG_8020
  Full Screen
  • IMG_8020%1/8
  • IMG_8012%2/8
  • IMG_8010%3/8
  • IMG_8013%4/8
  • IMG_8014%5/8
  • IMG_8008%6/8
  • IMG_8015%7/8
  • IMG_8016%8/8
  1/8
  IMG_8020
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 737
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga. Besim Alla, Misto Mame.
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 42 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per shitje ne Misto Mame . Eshte i organizuar ne dhome ndenje, Kuzhine , 1 dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqje totale 78 m2. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Apartementi ndodhet ne nje nga komplekset me cilesor dhe eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Majlinda Budani
  Telefone: +355694050009
  email: majlinda.budani@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %