Ju jeni vizitori 4650866

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne Myslym Shyri
 • col 001
  Full Screen
  • col 001%1/9
  • col 012%2/9
  • col 003%3/9
  • col 004%4/9
  • col 005%5/9
  • col 007%6/9
  • col 009%7/9
  • col 010%8/9
  • col 011%9/9
  1/9
  col 001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 739
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 87,70 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 135 000 €
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga zonat me te mira te tiranes shitet apartament 87.7m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe ballkon.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 87.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %