Ju jeni vizitori 4673304

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Okazion Apartament 2+1
 • 20161114_130246
  Full Screen
  • 20161114_130246%1/13
  • 20161114_130232%2/13
  • 20161114_130352%3/13
  • 20161114_130312%4/13
  • 20161114_130324%5/13
  • 20161114_130459%6/13
  • 20161114_130657%7/13
  • 20161114_130715%8/13
  • 20161114_130532%9/13
  • 20161114_130733%10/13
  • 20161114_130444 (1)%11/13
  • 20161114_130854%12/13
  • 20161114_130815%13/13
  1/13
  20161114_130246
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 21
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Martenitetit te Ri
  • Zona e brendshme: 57,10 m²
  • Mbulim zone: 57,10 m²
   • per shitje 49 900 €
 • Detajet e prones

  Super Okazion apartament 2+1 plotesisht i mobiluar,me çertifikate pronesie,i ndodhur prane Martenitetit të ri per vetem 49.900 Euro.Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati ekzistues.Ka nje organizim shume te rregullt me dy dhoma gjumi,nje ambjent te bollshem ndenjeje dhe ngrenjeje,tualete me ventilim natyral.Apartamenti eshte teresisht i rikonstruktuar me dritare te reja e grila veneciale.Objekti eshte i veshur me sistem kapote.Eshte i orientuar nga lindja dhe perendimi,çka e ben qe te kete ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe kohes.Per me shume informacion me te detajuar ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 57.10 m²
   • Zone interneti 57.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %