Ju jeni vizitori 4600416

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me qera prane 'Globe'
 • c80c1ec8-a7ea-4920-8673-415ed19091fb (1)
  Full Screen
  • c80c1ec8-a7ea-4920-8673-415ed19091fb (1)%1/6
  • 39968955-0094-47ba-8d71-a02179b2c5e2%2/6
  • 4a4f10f0-388b-41c0-8ec9-fcd0d3c7ee1e%3/6
  • e575a8e2-ea02-4d41-9ea3-44169ae921d7%4/6
  • 3ee8c1e8-5613-4025-9726-f1d6a1176e1b%5/6
  • 2f709678-c00c-4ce2-aae3-358759011cd7%6/6
  1/6
  c80c1ec8-a7ea-4920-8673-415ed19091fb (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 468
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Qendres 'Globe'
  • Zona e brendshme: 36 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • Per qira  170 €
 • Detajet e prones

  Zyra ka nje siperfaqe 36m2 , dhe siperfaqe te shfrytezueshme te perbashketea(ne te cilen ben pjese edhe tualeti) 50m2. Zyra jepet e mobiluar dhe mund te shfrytezohet per zyre avokatie,noterie,kontabiliteti etj. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me administrim shume te mire.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 36.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta