Ju jeni vizitori 4600526

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1
 • IMG_6800
  Full Screen
  • IMG_6800%1/10
  • IMG_6805%2/10
  • IMG_6821%3/10
  • IMG_6811%4/10
  • IMG_6809%5/10
  • IMG_6817%6/10
  • IMG_6816%7/10
  • IMG_6824%8/10
  • IMG_6826%9/10
  • IMG_6806%10/10
  1/10
  IMG_6800
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 444
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Kavajes
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara ne kryeqytet
  Organizohet ne dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje dhome ndenjeje
  Ndodhet ne katin e katert
  Gjithashtu disponon nje vend parkimi ne cmim
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Metaj
  email: daniela.metaj@c21infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta