Ju jeni vizitori 4600560

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per shitje tek Blloku Gintash
Ekskluzive
 • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (4)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (4)%1/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (5)%2/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (6)%3/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (7)%4/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.58.32 (1)%5/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (8)%6/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (3)%7/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.58.31 (1)%8/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (9)%9/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.58.31%10/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.58.34%11/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (2)%12/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 11.28.59%13/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 11.28.59 (1)%14/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 11.29.00%15/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 11.29.02 (1)%16/17
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 11.29.00 (1)%17/17
  1/17
  WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.15.28 (4)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 470
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga"Gjergj Legisi"
  • Zona e brendshme: 107 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne Laprake,buze ruges kryesore.Orientohet nga jug-perendimi dhe i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites
  Eshte i rimobiluar se fundmi.Organizohet ne 3 dhoma gjumi,nje kuzhine me vete,1 dhome ndenje,1 depo dhe 1 tualet.
  Ne cmim perfshihet mobilimi,gjithashtu dy vende parkimi.Apartamenti ka siperfaqe 120 m2 dhe eshte ne proces hipotekimi.
  Per me shume detaje ju lutem na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 107.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Metaj
  email: daniela.metaj@c21infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %