Ju jeni vizitori 4584362

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine 6- kateshe me qira
 • IMG-20161115-WA0003
  Full Screen
  • IMG-20161115-WA0003%1/1
  1/1
  IMG-20161115-WA0003
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 149
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zone industriale
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada TR-DR, Km 8
  • Zona e brendshme: 3.700 m²
  • Mbulim zone: 4.300 m²
   • Per qira  14 000 €
 • Detajet e prones

  Godine me qira ne Autostraden TR-DR Km 8, me nje siperfaqe totale 4300 m2, nga kto 3700 m2 eshte ndertim.
  Ndertesa eshte 6 kateshe. Hapesirat mund te ndahen ne disa ambiente te vecante sipas deshires ose mund te lihet open space.
  Ne cdo kat ka nga 5 tualete. Ambienti ka rreth 36 kondicionere, ashensor ne cdo kat dhe nje gjenerator te madh ku mund te mbuloje te gjithe ndertesen me energji.
  Gjithashtu disponon dhe nje parking me kapacitet rreth 20 makina.
  Per me shume infomacion jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 4300.00 m²
   • Zone interneti 3700.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta