Ju jeni vizitori 4600686

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje tek 21 Dhjetori
Ekskluzive
 • IMG-20161111-WA0099
  Full Screen
  • IMG-20161111-WA0099%1/6
  • IMG-20161111-WA0102%2/6
  • IMG-20161111-WA0107%3/6
  • IMG-20161111-WA0110%4/6
  • IMG-20161111-WA0109%5/6
  • IMG-20161111-WA0111%6/6
  1/6
  IMG-20161111-WA0099
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 18
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Supermarket Joena
  • Zona e brendshme: 42 m²
  • Mbulim zone: 42 m²
   • per shitje 84 900 €
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan me çmim 84.900 Euro, i ndodhur prane Unazes, specifikisht tek zona e 21 Dhjetorit.
  Dyqani ka nje siperfaqe totale neto prej 42 m2 me nje fasade te madhe xhami qe rrit mundesine e ekspozimit te shenjave dalluese te biznesit e njekohesisht edhe produkteve baze.I pershtatshem per cdo lloj biznesi ne nje zone shume te populluar e te qete qe proceson, per aktivitete e produkte te caktuara,kerkesa nga gjithe Tirana.Duke konsideruar te gjithe sa me siper cmimi eshte konkurrues.Per me teper, njesi me nje afersi te tille me qendren dhe akses nga rruga, jane shume te pakta e faktor suksesi per aktivitetin qe do te zhvillohet aty. Per me shume informacion na kontaktoni ne:
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 0
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 42.00 m²
   • Zone interneti 42.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %