Ju jeni vizitori 4584510

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje.
Ekskluzive
 • 14993472_717220281765766_2238883527306316035_n
  Full Screen
  • 14993472_717220281765766_2238883527306316035_n%1/12
  • IMG-20161111-WA0031%2/12
  • 14947393_717220361765758_1701455712783819464_n%3/12
  • 14925227_717220335099094_6777277203706663747_n%4/12
  • 14947633_717218515099276_3193867070601424569_n%5/12
  • 14991826_717220351765759_9124431848346655497_n%6/12
  • 14947861_717218268432634_8229191105642436053_n%7/12
  • 15032656_717218088432652_8417569559480970337_n%8/12
  • 15032663_717219248432536_3504507165093774136_n%9/12
  • IMG-20161111-WA0033%10/12
  • IMG-20161111-WA0048%11/12
  • 14937379_717218621765932_6136974119289131883_n%12/12
  1/12
  14993472_717220281765766_2238883527306316035_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 17
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Mbrapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
  • Zona e brendshme: 109 m²
  • Mbulim zone: 109 m²
   • per shitje 87 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i bollshem dhe komod, i ndodhur ne katin e trete banim.Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori, mbrapa Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit, dhe ka nje siperfaqe neto prej 109 m2. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje holl shume te madhe pritjeje,dhe ambiente te vecanta per ndenie dhe gatim e ngrenie, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti, per shkak te dimensionit dhe mireorganizimit, merr drite e ajer nga Lindja dhe Perendimi.Per me teper informacion na kontaktoni ne:
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 109.00 m²
   • Zone interneti 109.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %