Ju jeni vizitori 4698218

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/7
  • 2%2/7
  • 7%3/7
  • 5%4/7
  • 6%5/7
  • 3%6/7
  • 4%7/7
  1/7
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 477
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr,Ylber Bylykbashi
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
   • per shitje 57 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje tek 21 dhjetori ( mbrapa Mondial).
  Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje ballkon dhe nje tualet.
  Apartamenti e ka orientim jug dhe ka nje ndricim shume te mire.

  Per nje vizite ne prone mos nguroni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %