Ju jeni vizitori 4571182

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine me Qira
 • IMG-20161121-WA0026
  Full Screen
  • IMG-20161121-WA0026%1/1
  1/1
  IMG-20161121-WA0026
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 150
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Zogu i Zi
  • Zona e brendshme: 2.000 m²
  • Mbulim zone: 3.200 m²
   • Per qira  8 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial me Qira prane Zogut te zi me nje siperfaqe totale 3000 m2, nga te cilat rreth 2000 m2 eshte ndertim.
  Ambienti eshte i strukturuar ne 3 ndertesa me hyrje te vecanta me mundesi bashkimi.
  Ndertesa e pare eshte 4 kate me sip. 70 m2 / kat ku secili kat eshte i organizuar ne 2 dhoma, korridor, ballkon dhe tualet.
  Ndertesa e dyte eshte 6 kate me sip. 140 m2 / kat ku secili kat eshte i organizuar ne 5 dhoma, korridor dhe tualete.
  Ndertesa e trete eshte 2 kate me sip. 270 m2 / kat ku momentalisht ndarja e ambienteve eshte i ndare me gips por mund te behet dhe open-space.
  Disponon nje hapesire e cila perdoret si mundesi parkimi me nje sip. 1200 m2.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 3200.00 m²
   • Zone interneti 2000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta