Ju jeni vizitori 4584516

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me qira te Garda
 • IMG-20161110-WA0000
  Full Screen
  • IMG-20161110-WA0000%1/14
  • IMG-20161110-WA0001%2/14
  • IMG-20161110-WA0004%3/14
  • IMG-20161110-WA0005%4/14
  • IMG-20161110-WA0003%5/14
  • IMG-20161110-WA0009%6/14
  • IMG-20161110-WA0010%7/14
  • IMG-20161110-WA0011%8/14
  • IMG-20161110-WA0012%9/14
  • IMG-20161110-WA0013%10/14
  • IMG-20161110-WA0014%11/14
  • IMG-20161110-WA0007%12/14
  • IMG-20161110-WA0006%13/14
  • IMG-20161110-WA0015%14/14
  1/14
  IMG-20161110-WA0000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 202
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit
  • Zona e brendshme: 135 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  680 €
 • Detajet e prones

  Prane Gardes se Republikes ne katet e larta te nje ndertim te ri te viteve te fundit , jepet me qira nje apartament 3+1 totalsht i mobiluar , me sistem qendror ngrohje ftohje .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 sallon ndenje , ambjent gatimi dhe ngrenie vec , 3 dhomas gjumi , 2 tualete dhe 3 ballkone . Vendodhja e apartamentit i cili ndodhert ne katet e larta siguron nje pamje fantastike te qytetit , orientimi i apartamentit Jug Perendim .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 135.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta