Ju jeni vizitori 4571299

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Komercial me Qira ne Bllok
 • unnamed
  Full Screen
  • unnamed%1/1
  1/1
  unnamed
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 203
  • Tipi i prones: katet nentoke te dyqaneve
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit
  • Zona e brendshme: 305 m²
  • Mbulim zone: 335 m²
   • Per qira  2 200 €
 • Detajet e prones

  Ne bllok prane Gardes se Republikes ne katin 0 te nje ndertimi te ri jepet me qira nje Ambjent Sherbimi . Ambjenti eshte Open Space ne katin 0 , dhe ne katin - eshte edhe nje ambjent i cili mund te perdoret per magazinim .
  Ambjenti eshte i pershtatshem per sherbime te ndyshme .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 335.00 m²
   • Zone interneti 305.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta