Ju jeni vizitori 4571297

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepen Zyra Me qera te Lulishte 1 Maji
 • col 011
  Full Screen
  • col 011%1/11
  • col 003%2/11
  • col 004%3/11
  • col 005%4/11
  • col 006%5/11
  • col 007%6/11
  • col 008%7/11
  • col 009%8/11
  • col 010%9/11
  • col 001%10/11
  • col 002%11/11
  1/11
  col 011
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 741
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Bajram Curri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Zone toke: 40 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Kati I pare i nje ndertese egzistuese e rikonstruktuar.Organizuar ne 3 ambjente pune.Hyrje individuale perfshire ne cmim dhe nje post parkimi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Siperfaqet
   • Zone toke 40.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta