Ju jeni vizitori 4571330

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament i sapomobiluar 2+1 te Kodra e Diellit
 • col 002
  Full Screen
  • col 002%1/14
  • col 005%2/14
  • col 006%3/14
  • col 003%4/14
  • col 016%5/14
  • col 019%6/14
  • col 017%7/14
  • col 008%8/14
  • col 007%9/14
  • col 009%10/14
  • col 011%11/14
  • col 012%12/14
  • col 015%13/14
  • col 014%14/14
  1/14
  col 002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 742
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Prane universitetit New Yourk te Kodra e diellit jepet me qera apartament 2+1.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dy dhoma gjumi,tualet dhe ballkon.I sapo Mobiluar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta