Ju jeni vizitori 4673339

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient me qera ne Vollga
 • DSCN3464
  Full Screen
  • DSCN3464%1/4
  • DSCN3465%2/4
  • DSCN3466%3/4
  • DSCN3468%4/4
  1/4
  DSCN3464
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 303
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Currila
  • zone: - - -
  • Adresa: lagjia nr 1, Currila, Durres
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient me qera prane Sfinksit, ne Vollga. Ambienti eshte me siperfaqje 90 m2 ne katin e pare, ne nje pallat te ri . Aktualisht ambienti eshte lene ne gjendjen qe duket tek foto dhe perfundohet ne varesi te llojit te biznesit qe do te ushtroje klienti, pra jepet i perfunduar me pllaka, ndricim dhe banjon. Cmimi i ambientit eshte 500 euro / muaj. Per informacion shtese ,na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta