Ju jeni vizitori 4600484

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira Apartament Dubleks ne qender te Tiranes!
 • 20161115_110144
  Full Screen
  • 20161115_110144%1/6
  • 20161115_105950%2/6
  • 20161115_110005%3/6
  • 20161115_110022%4/6
  • 20161115_110037%5/6
  • 20161115_110103%6/6
  1/6
  20161115_110144
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 26
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 151 m²
   • Per qira  490 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje ambient shume i pershtatshem per zyra dhe/ose sherbime konsulence me siperfaqe 150m2 per vetem 490 euro/muaj pra 3.2 euro/m2.
  Ndodhet ne Rrugen e Kavajes,vendndodhje qe rrit fluksin e klienteve dhe lehtesine e menaxhimit te puneve te dites per shkak te afersise me institucione e biznese te tjera te lidhura.
  Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate,te lidhura me shkalle te brendshme.
  Perbehet nga 2 ambiente te medha,ballkon,tualet dhe nje depo per magazinim.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 151.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aleks Pashaj
  Telefone: 0695541414
  email: aleks.pashaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta