Ju jeni vizitori 4673357

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Brrylit ne Rr: Sadik Petrela perball Maternitetit te Ri
 • 15101845_10209523662020880_1214299633_o
  Full Screen
  • 15101845_10209523662020880_1214299633_o%1/9
  • 15101958_10209523658820800_1932021434_o%2/9
  • 15060241_10209523656860751_510862231_o%3/9
  • 15133701_10209523661420865_1476265065_o%4/9
  • 15139812_10209523662220885_889846555_n%5/9
  • 14964050_10209523653300662_291369122_o%6/9
  • 15064040_10209523657260761_183523509_o%7/9
  • 15065141_10209523661580869_1943728543_o%8/9
  • 15133868_10209523661060856_349421723_o%9/9
  1/9
  15101845_10209523662020880_1214299633_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 582
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Sadik Petrela perball Maternitetit te Ri
  • Zona e brendshme: 91,55 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 88 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Brrylit ne Rr: Sadik Petrela perball Maternitetit te Ri .Apartamenti organizohet ne 2 dhome gjumi,1 dhome ndenje,2tualet dhe 2 ballkon.Disponon certifikate pronesie dhe shitet i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ndertim i ri dhe ka orientim jug -lindje.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 91.55 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %