Ju jeni vizitori 4650847

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 2+1 te 21 Dhjetori.
 • IMG_7906
  Full Screen
  • IMG_7906%1/14
  • IMG_7896%2/14
  • IMG_7894%3/14
  • IMG_7893%4/14
  • IMG_7900%5/14
  • IMG_7898%6/14
  • IMG_7899%7/14
  • IMG_7901%8/14
  • IMG_7892%9/14
  • IMG_7891%10/14
  • IMG_7895%11/14
  • IMG_7903%12/14
  • IMG_7897%13/14
  • IMG_7907%14/14
  1/14
  IMG_7906
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 744
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
   • per shitje 140 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje te 21 Dhjetori .Apartamenti ka sip.140 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkone, verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 0- te nje pallati ekzistues. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Apartementi ndodhet te 21 Dhjetori me levizshmeri te larte. Apartamenti mund te shfrytezohet per qellime biznesi si klinika dentare, laboratore mjeksore etj. Cmimi eshte i negociushem.
  Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Majlinda Budani
  Telefone: +355694050009
  email: majlinda.budani@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %