Ju jeni vizitori 4673281

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 në Rr. 5 Maji
 • 20161114_083558
  Full Screen
  • 20161114_083558%1/24
  • 20161114_083450%2/24
  • 20161114_083531%3/24
  • 20161114_083506%4/24
  • 20161114_083653%5/24
  • 20161114_083628%6/24
  • 20161114_083718%7/24
  • 20161114_083739%8/24
  • 20161114_083925%9/24
  • 20161114_083756%10/24
  • 20161114_084253%11/24
  • 20161114_084314%12/24
  • 20161114_084301%13/24
  • 20161114_084327%14/24
  • 20161114_084350%15/24
  • 20161114_084403%16/24
  • 20161114_084726%17/24
  • 20161114_084819%18/24
  • 20161114_084756%19/24
  • 20161114_084813%20/24
  • 20161114_084838%21/24
  • 20161114_084940%22/24
  • 20161114_084922%23/24
  • 20161114_085013%24/24
  1/24
  20161114_083558
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 23
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. 5 Maji
  • Zona e brendshme: 135 m²
  • Mbulim zone: 10 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 në Rr. 5 Maji për vetëm 85.000 Euro.
  Ka organizim shumë të mirë të brendshëm, me ambiente të rregullta dhe të mirëndricuara, të orientuara nga veriu dhe lindja, të lidhura ndërmjet tyre me një korridor të brendshëm. Specifikisht, 2 dhoma gjumi, dy tualete, një ambient të bollshëm ndenieje+ngrënieje me dalje në një verandë të bollshme prej 75 m2 me pamje të një pjese të mirë të qytetit dhe malit Dajt.
  Ndodhet në katin e shtatë të një objekti të ri me rifinitura shumë cilësore. Objekti është i pajisur me ashensor.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 10.00 m²
   • Zone interneti 135.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Jeta Hajdari
  Telefone: +355696911288
  email: jeta.hajdari@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %