Ju jeni vizitori 4698269

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament ne 21 Dhjetor
 • ID919d6200-0000-0500-0000-0000031b5c24 (1)
  Full Screen
  • ID919d6200-0000-0500-0000-0000031b5c24 (1)%1/9
  • ID919d6200-0000-0500-0000-0000031b5c26%2/9
  • WhatsApp Image 2016-11-16 at 6.34.53 PM (1)%3/9
  • WhatsApp Image 2016-11-16 at 6.34.53 PM (7)%4/9
  • WhatsApp Image 2016-11-16 at 6.34.53 PM (5)%5/9
  • ID919d6200-0000-0500-0000-0000031b5c2a%6/9
  • ID919d6200-0000-0500-0000-0000031b5c2b%7/9
  • WhatsApp Image 2016-11-16 at 6.34.53 PM (2)%8/9
  • ID919d6200-0000-0500-0000-0000031b5c28%9/9
  1/9
  ID919d6200-0000-0500-0000-0000031b5c24 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 154
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile cilesore pas Fakultetit te Inxhinierise.
  Prona organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje me kuzhine, 1 banjo, 1 korridor dhe 1 sallon te madh i cili eshte i pamobiluar por mund te diskutohet ne baze te kerkeses ne kete pjese.
  Vila jep mundesi parkimi dhe sigurie.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta