Ju jeni vizitori 4571409

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1 prane Sheshit Willson.
 • 15086979_10205795644370296_491311598_n
  Full Screen
  • 15086979_10205795644370296_491311598_n%1/10
  • 15139248_10205795644930310_1578387297_n%2/10
  • 15049754_10205795645450323_541227418_n%3/10
  • 15135478_10205795644770306_1695980107_n%4/10
  • 15086455_10205795645170316_13192516_n%5/10
  • 15086211_10205795645850333_1425657260_n%6/10
  • 15128716_10205795645690329_258293355_n%7/10
  • 15128618_10205795644690304_827896379_n%8/10
  • 15134455_10205795644530300_1283743503_n%9/10
  • 15134322_10205795644250293_1866436956_n (1)%10/10
  1/10
  15086979_10205795644370296_491311598_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 581
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Sheshi Willson.
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 prane Sheshit Willson .
  Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.
  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.
  Per me shume informacione, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ledion Bala
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta