Ju jeni vizitori 4650881

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile OKAZION ne Farke
 • SAM_1884
  Full Screen
  • SAM_1884%1/23
  • SAM_1885%2/23
  • SAM_1836 - Copy%3/23
  • SAM_1845 - Copy%4/23
  • SAM_1843 - Copy%5/23
  • SAM_1880%6/23
  • SAM_1849 - Copy%7/23
  • SAM_1852%8/23
  • SAM_1841 - Copy%9/23
  • SAM_1842%10/23
  • SAM_1847 - Copy%11/23
  • SAM_1850%12/23
  • SAM_1855%13/23
  • SAM_1858%14/23
  • SAM_1857%15/23
  • SAM_1860%16/23
  • SAM_1864%17/23
  • SAM_1865%18/23
  • SAM_1867%19/23
  • SAM_1870%20/23
  • SAM_1872%21/23
  • SAM_1882%22/23
  • SAM_1883%23/23
  1/23
  SAM_1884
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 481
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Fark pran repartit te Elikopterave
  • Zona e brendshme: 500 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
  • Zone toke: 350 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile OKAZION ne Farke ne nje zone te qete prane Elikopterave. E organizuar nga 2 kate 3+1 plus dhom garderobe dhe tualet, papafingo me verande me pamje fantastike si dhe nje kat boderum i pershtatur per kantine. Komunikimi nepermjet apartamenteve jane me shkalle te brendeshme ndersa kantina e ka hyrjen nga jashte. eshte e pozicjonuar ne afersi te rruges me akses te shpejte per ne rrugen kryesore. Vila eshte e rrethuar nga peme dekorative dhe qe te lejon te mbjellesh cdo lloje peme tjeter frutore ose dekorative. Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone toke 350.00 m²
   • Zone interneti 500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Shehaj
  Telefone: +355672030831
  email: edison.shehaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %