Ju jeni vizitori 4571387

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje.
 • 77f21b51-841e-4953-998a-e55121b32e75
  Full Screen
  • 77f21b51-841e-4953-998a-e55121b32e75%1/11
  • 3a367b04-c645-4a1c-8b02-2e549aa8f279%2/11
  • ad98b794-b30f-4a43-81af-1946f12e34cb%3/11
  • 9db2881d-2e4d-4828-a928-51bc50923c7a%4/11
  • 73747143-8054-457b-a7d4-50ebec21a12a%5/11
  • 0b040a7d-a5d7-4a20-923c-e979cc6c1ed1%6/11
  • 77893da9-d6b0-48f6-a7e8-a20c7f92efb7%7/11
  • a160b389-320b-4e98-b01c-94dece85deb1%8/11
  • 94432bfe-a4b8-4bf4-841b-ace4fafaff9e%9/11
  • 95ed0f82-d881-47cf-a1b3-71a624ca487f%10/11
  • ea7ce025-cf58-4779-b493-cc88c244f181%11/11
  1/11
  77f21b51-841e-4953-998a-e55121b32e75
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 537
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Mine Peza.
  • Zona e brendshme: 52 m²
  • Mbulim zone: 52 m²
   • per shitje 68 000 €
 • Detajet e prones

  Ne rrugen Mine peza shitet apartament 1+1 i mobiluar.
  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.
  Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kushine dhe 1 tualet.
  Per vizita ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 52.00 m²
   • Zone interneti 52.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ledion Bala
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %