Ju jeni vizitori 4698258

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje tek kodra e Diellit.
 • IMG_8034
  Full Screen
  • IMG_8034%1/6
  • IMG_8031%2/6
  • IMG_8022%3/6
  • IMG_8032%4/6
  • IMG_8024%5/6
  • IMG_8027%6/6
  1/6
  IMG_8034
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 745
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit , prane Shen Eleonores.
  • Zona e brendshme: 92 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 72 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te dhe ka nje pozicion shume te mire. Apartamenti ka punime cilesore dhe disponon certifikate pronesie. Shitet pjeserisht i mobiluar..
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %