Ju jeni vizitori 4600596

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Toke Ne Shitje
Ekskluzive
 • Foto toka 1
  Full Screen
  • Foto toka 1%1/1
  1/1
  Foto toka 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 205
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane City Park
  • Zona e brendshme: 3.090 m²
  • Mbulim zone: 3.090 m²
  • Zone toke: 3.090 m²
   • per shitje 108 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet 3090 m2 ne Afersi te City parkt
  Toka eshte me permasa 23 M Gjeresi dhe 130 m Gjatesi
  Toka eshte Ne nje distance prej afro 1300 m nga city Parku
  ka akses te drejtperdrejte me rrugen dhe eshte shume e pershtatshme per kapanone, magazina, dhe ambjente te tjera biznesi.
  Prona eshte prone e trasheguar dhe me dokumenta te rregullta pronesie.

  A do te jeni ju pronari i saj?

 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone toke 3090.00 m²
   • planimetria 3090.00 m²
   • Zone interneti 3090.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %