Ju jeni vizitori 4650781

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera kati i pare i nje vile.
 • 20161117_112345
  Full Screen
  • 20161117_112345%1/9
  • 20161117_112353%2/9
  • 20161117_112600%3/9
  • 20161117_112359%4/9
  • 20161117_112508%5/9
  • 20161117_112450%6/9
  • 20161117_112415%7/9
  • 20161117_112427%8/9
  • 20161117_112522%9/9
  1/9
  20161117_112345
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 480
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit.
  • Zona e brendshme: 80 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kati i pare i nje vile ne Rr. e Elbasanit pas Fakultetit te Ekonomise. Te perfshire ne cmim jane dhe 2 vende parkimi. Ambjenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne 1 dhome ndenje dhe nje ambjent gatimi te perbashketa, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Orientimi eshte Jug - Perendim. Per nje vizite ne prone ju mirepresim!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta