Ju jeni vizitori 4650874

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira
 • 15127384_1016286985183652_1096265882_o
  Full Screen
  • 15127384_1016286985183652_1096265882_o%1/12
  • 15065048_1016286888516995_2027517792_o (1)%2/12
  • 15045303_1016286951850322_2042188838_o%3/12
  • 15127530_1016286975183653_1945050192_o%4/12
  • 15065119_1016287201850297_12715623_o%5/12
  • 15064936_1016287078516976_903375865_o%6/12
  • 15064927_1016287185183632_2030353961_o%7/12
  • 15152467_1016287131850304_940411033_o%8/12
  • 15065158_1016287158516968_1834952350_o%9/12
  • 15146893_1016287265183624_1721556448_o%10/12
  • 15102074_1016287231850294_2114864490_o%11/12
  • 15102031_1016287195183631_74043740_o%12/12
  1/12
  15127384_1016286985183652_1096265882_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 518
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Pjeter Budi
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit me te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ka nje mobilim modern perbehet nga nje sallon ndenjeje,plus aneksin,2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe nje tualet. Ai ndodhet ne nje pallat te ri,te mireadministruar, me ashensor, i vezhguar 24h nga kamerat e sigurise dhe me vend parkimi poshte pallatit. Per cdo informacion shtese dhe per te vizituar me nga afer pronen na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Aurela Haxhiaj
  Telefone: +355686045120
  email: aurelahaxhiaj@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta