Ju jeni vizitori 4650771

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje
 • IMG_6987
  Full Screen
  • IMG_6987%1/11
  • IMG_6984%2/11
  • photo 2 (2)%3/11
  • photo 3 (1)%4/11
  • photo 4 (1)%5/11
  • photo 1 (1)%6/11
  • photo 1%7/11
  • photo 2%8/11
  • photo 3%9/11
  • photo 4%10/11
  • photo 5%11/11
  1/11
  IMG_6987
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 27
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Pogradec
  • Qark ose prefekture: Pogradec
  • Qytet: Pogradec
  • zone: - - -
  • Adresa: Lulishtja "1 Maji"
  • Zona e brendshme: 139 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Super apartament i ndodhur ne buze te liqenit te Ohrit, ne Pogradec.
  Apartamenti ka nje siperfaqe 140 m² dhe cmim 85.000 € .
  Veranda kap nje pamje te mrekullueshme te liqenit dhe zbukuron mengjeset e mbasditet, vecanerisht ne ditet me mot te mire.Mobilimi eshte ne linje me apartamentin e ia shton me shume komoditetin e ndjesine e mireqenies. Oxhaku te fton ne brendesi te apartamentit ne ditet e ftohta.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 139.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Dallendyshe Dervishaj
  Telefone: 0662002500
  email: dallendyshe.dervishaj@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %