Ju jeni vizitori 4571269

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komercial me qira ne Tirane te Re
 • IMG-20161028-WA0023
  Full Screen
  • IMG-20161028-WA0023%1/2
  • IMG-20161028-WA0024%2/2
  1/2
  IMG-20161028-WA0023
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 484
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Bllok, Tirane e Re
  • Zona e brendshme: 64 m²
  • Zone toke: 16 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje apartament ne katin e pare, ne pallat ekzistues ne nje nga rrugicat hyrese te zones se Bllokut, perballe me Uren e Lanes. Ambjenti eshte 64 metra dhe ka ne dispozicion dhe nje depo 16 metra e cila mund te perdoret si magazine ose arshive. Apartamenti aktualishte eshte i banuar por pershtatet sipas planimetrise bashkangjitur per komerciale dhe krijohen 2 zyra me vete dhe vetrate e madhe xhami, ne funksion te biznesit qe do te ndermerret. Mundesi shume e mire per klinike dentare, farmaci dhe zyra avokatie. Per me teper informacion mbi pronen, jeni te lutur te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 16.00 m²
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta