Ju jeni vizitori 4571410

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile 2 kateshe per Shitje / Qira
 • DSC_2100
  Full Screen
  • DSC_2100%1/20
  • DSC_2101%2/20
  • DSC_2064%3/20
  • DSC_2076%4/20
  • DSC_2065%5/20
  • DSC_2067%6/20
  • DSC_2069%7/20
  • DSC_2070%8/20
  • DSC_2078%9/20
  • DSC_2082%10/20
  • DSC_2083%11/20
  • DSC_2074%12/20
  • DSC_2086%13/20
  • DSC_2085%14/20
  • DSC_2088%15/20
  • DSC_2096%16/20
  • DSC_2090%17/20
  • DSC_2091%18/20
  • DSC_2092%19/20
  • DSC_2097%20/20
  1/20
  DSC_2100
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 156
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vora
  • zone: - - -
  • Adresa: Rinas
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Mbulim zone: 620 m²
   • per shitje 250 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Vile 2 kateshe per Shitje / Qira ne rrugen e Rinasit ne Berxulle (Laknas).
  Vila ka siperfaqe totale 620 m2 truall dhe 300 m2 ndertim, perkatesisht 200 m2 kati pare dhe 100 m2 kati i dyte.
  Kati i pare eshte i organizuar ne nje holl te madh, 5 dhoma gjumi, te gjitha te shtruara me parket(cdo dhome ka tualet me vehte).
  Kati i dyte eshte i organizuar ne nje holl te madh ku ndarja e dhomave mund te behet sipas deshires.
  Vila ne pjesen e mbrapme te saj ka nje oborr te bollshem i cili mund te perdoret per bime dekorative.
  Gjithashtu disponon 2 garazhe.
  Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 620.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Silda Laska
  Telefone: +355697076124
  email: s.laska@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %