Ju jeni vizitori 4600499

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje
 • 20161115_150017
  Full Screen
  • 20161115_150017%1/15
  • 20161115_145819%2/15
  • 20161115_150025%3/15
  • 20161115_145844%4/15
  • 20161115_150013%5/15
  • 20161115_150040%6/15
  • 20161115_150409%7/15
  • 20161115_150434%8/15
  • 20161115_150104%9/15
  • 20161115_150251%10/15
  • 20161115_145826%11/15
  • 20161115_145926%12/15
  • 20161115_145915%13/15
  • 20161115_150320%14/15
  • 20161115_150316%15/15
  1/15
  20161115_150017
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: koncept 25
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Oxhaku
  • zone: - - -
  • Adresa: Kongresi Manastirit
  • Zona e brendshme: 72 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne Zonen e Porcelanit, plotesisht i mobiluar.Siperfaqe 72 m2.Rifiniturat jane te kualitetit me te mire me shtroje parket druri e veshje me leter muresh. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ndodhet ne katin e 9te te nje objekti te ri me orientim jug dhe jug-perendim.
  Prane tij, ndodhen dy parqe lodrash per femije me lulishte me nje siperfaqe prej me shume se 50.000 m2.Zona ndodhet ne qender te banuar prane kopshteve, shkollave, cerdheve te zones. Poshte pallatit ndodhet parkimi per banoret.Per me shume info na kontaktoni ne:
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Feim Zhupani
  Telefone: 0692447601
  email: feim.zhupani@c21koncept.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Koncept
  email: info@c21koncept.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %