Ju jeni vizitori 4571209

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK ZOGU I ZI
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/7
  • 2%2/7
  • 5%3/7
  • 7%4/7
  • 6%5/7
  • 3%6/7
  • 4%7/7
  1/7
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 352
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Zogu i Zi
  • Zona e brendshme: 109 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira Apartament 2+1+1Depo+1WC+2B tek Zogu i Zi.
  Apartamenti, me sipërfaqe të brendshme 109 m2, është i organizuar në një dhomë ndenjeje me kuzhinë të përfshirë në të, në dy dhoma gjumi, në dy ballkone, një tualet dhe një depo (e cila, sipas preferencave tuaja, mund të bëhet i mundur edhe një tualet i dytë). Njëra nga dhomat e gjumit disponon ballkonin e saj, ndërsa ballkoni kryesor është i lidhur me dhomën e ndenjes. Ndodhet në katin e tretë teknik (katërt banim) i orientuar në Lindje- Jug- Perëndim, çka do të thotë që ka një pozicion mjaft të favorshëm, pasi gjatë gjithë ditës ka diell në çdo dhomë të apartamentit.
  Apartamenti është i mobiluar në detaj, gjithashtu vlen për t'u theksuar fakti që mobiljet janë të gjitha të reja dhe të papërdorura më parë.
  Ndodhet në një ndër zonat më të preferueshme të Kryeqytetit, Tiranës, ku të gjitha facilitetet janë pranë jush.

  Ju ftojmë të jeni ju personi i parë i cili do të banoni në këtë apartament. Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma ndenje 1
   • Tualet I perbashket 1
   • Magazina 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • Sobe
   • frigorifer
   • furnizime
   • Hekur
   • bazament hekuri
   • Mikrovale
   • Rrjete interneti
   • dush
   • lavatrice
   • boljer uji
   • Ngrohes uji
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 109.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta