Ju jeni vizitori 4698273

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per shitje te Komuna e Parisit
 • 15139430_10211560252587691_381890866_n
  Full Screen
  • 15139430_10211560252587691_381890866_n%1/9
  • 15139274_10211560251227657_2075391340_n%2/9
  • 15134513_10211560253187706_1309303768_n%3/9
  • 15128669_10211560251427662_1158192185_n (1)%4/9
  • 15135459_10211560252387686_1902155836_n%5/9
  • 15086386_10211560252027677_861540_n (1)%6/9
  • 15086856_10211560250907649_1755524696_n%7/9
  • 15134305_10211560250707644_862992444_n%8/9
  • 15135561_10211560251707669_2024287908_n%9/9
  1/9
  15139430_10211560252587691_381890866_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 748
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Kristal
  • Zona e brendshme: 65,20 m²
  • Mbulim zone: 73,40 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per Shitje te Komuna e Parisit ne nje nga komplekset me te mira 'Kristal '. Me siperfaqje 73.4 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet, garderobe dhe ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.40 m²
   • Zone interneti 65.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %