Ju jeni vizitori 4571304

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1 tek Tirana e re ,Rr'Irfan Tomini'
 • DSCN0456
  Full Screen
  • DSCN0456%1/10
  • DSCN0459%2/10
  • DSCN0461%3/10
  • DSCN0457%4/10
  • DSCN0455%5/10
  • DSCN0450%6/10
  • DSCN0451%7/10
  • DSCN0454%8/10
  • DSCN0453%9/10
  • DSCN0452%10/10
  1/10
  DSCN0456
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 481
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr"Irfan Tomini"
  • Zona e brendshme: 53 m²
  • Mbulim zone: 63 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta ne Kryeqytet.Organizohet ne nje dhome ndenjeje.nje dhome gjumi dhe nje tualet.Eshte e rimobiluar se fundmi dhe shitet e mobiluar.Orientimi eshte nga jugu dhe ka nje pamje te lire.Disponon dokumenta te rregullta dhe certifikate pronesie.Per me shume detaje na kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 63.00 m²
   • Zone interneti 53.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Metaj
  email: daniela.metaj@c21infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %