Ju jeni vizitori 4673310

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile dy kateshe
Ekskluzive
 • DSCN3386
  Full Screen
  • DSCN3386%1/18
  • DSCN3440%2/18
  • DSCN3381%3/18
  • DSCN3362%4/18
  • DSCN3397%5/18
  • DSCN3409%6/18
  • DSCN3407%7/18
  • DSCN3408%8/18
  • DSCN3410%9/18
  • DSCN3413%10/18
  • DSCN3415%11/18
  • DSCN3416%12/18
  • DSCN3423%13/18
  • DSCN3424%14/18
  • DSCN3443%15/18
  • DSCN3444%16/18
  • DSCN3445%17/18
  • DSCN3446%18/18
  1/18
  DSCN3386
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 204
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Kamëz
  • Qytet: Kamëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Institut
  • Zona e brendshme: 520 m²
  • Zone toke: 2.800 m²
   • per shitje 995 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile elegante dy kateshe me arkitekture Italiane dhe truall 2800 m2 ne Institut, Kamez.

  Vila eshte ndertuar ne vitet 1920 nga nje nga familjet e medha te Tiranes nen kujdesin e nje nga arkitekteve ne ze te asaj kohe ne Tirane.

  Ndertuesi i viles vendosi qe te ndertonte nje vile e cila do te kishte elegancen italiane, Venodhje dhe pamje fantastike dhe Hapsira te bollshme perreth.
  Me gjithe mundesite qe ai kishte, zgjodhi qe te ndertonin vilen ne kurrizin e Kodres, qe mundesonte nje pamje te plote ne te gjitha drejtimet. Per stilin e viles zgjodhi arkitektetet me ne ze italian.

  Vila eshte 260 m2 ne secilin kat. Oborri i viles eshte i mbushur me peme dhe gjelberim.

  Afersia me Universitetin Bujqesor Kamez, dendesia e larte e popullsise, zhvillimi i shpejte qe ka marre zona, tashme e bejne vilen nje zone mjaft terheqese per mundesi te arta biznesi.

  Vila mund te perdoret shume mire si ambjent biznesi, organizim eventesh dhe mundesi te tjera, te gjitha keto me hapsiren e bollshme perreth saj dhe me stilin dhe arkitekturen elegante italiane

  Po sikur te ishe ti pronari i ri?
  Vila shitet per 990 500 Euro
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • Zone toke 2800.00 m²
   • Zone interneti 520.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %