Ju jeni vizitori 4600650

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre per shitje prane qendres Coin!!
 • IMG_4329
  Full Screen
  • IMG_4329%1/2
  • plannimetria dell ufficio %2/2
  1/2
  IMG_4329
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 483
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 99 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 400 000 €
 • Detajet e prones

  Nje mundesi e mire investimi!!!
  Shitet zyre ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, ne Rrugen e Elbasanit shume prane qendres 'Coin'. Zyra ka nje siperfaqje 99 m2 dhe eshte open space. Aktualisht eshte i dhene me qira per nje periudhe 10 vjecare! Ka akses mjaft te mire dhe fasade 15 m e cila e ben kete ambjent mjaft te favorshem per cdolloj aktiviteti.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 99.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bekim Basha
  Telefone: +355694050068
  email: b.basha@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %