Ju jeni vizitori 4584271

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 ne rrugen 'Butrinti'
Ekskluzive
 • 20161118_115750_resized
  Full Screen
  • 20161118_115750_resized%1/6
  • 20161118_115902_resized%2/6
  • 20161118_115758_resized%3/6
  • 20161118_115846_resized%4/6
  • 20161118_115912_resized%5/6
  • 20161118_115935_resized%6/6
  1/6
  20161118_115750_resized
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 331
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga butrinti kilometri 1
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 43 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne rrugen 'Butrinti',Sarande ne nje zone te frekuentuar kryesisht nga shtetas te huaj.Pallati ka punime shume cilesore dhe apartamenti ndodhet ne katin e 4te te ketij pallati.Prona ka pamje anesore nga deti dhe ka nje pozicionim te favorshem.Pallati eshte i pajisur me ashensor si dhe me kamera sigurie.

  Per nje vizite ne kete prone jeni i lutur te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %