Ju jeni vizitori 4584421

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira zyre tek Selvia
 • WhatsApp Image 2016-11-18 at 2.21.58 PM
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 2.21.58 PM%1/1
  1/1
  WhatsApp Image 2016-11-18 at 2.21.58 PM
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 160
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 127,50 m²
  • Mbulim zone: 175,20 m²
   • Per qira  790 €
 • Detajet e prones

  Zyra ndodhet ne pallat te ri, ne katin e dyte te nderteses.
  Prona ndodhet ne nje ambjent per zyra me korridor dhe banjo te perbashket.
  Organizimi: 3 ambjente zyrash dhe 1 ballkon.
  Siperfaqja e brendshme eshte 127.5 m2, nderkohe siperfaqja totale eshte 175.2 m2.
  Ambjenti eshte i pajisur me vetrate xhami dhe ballkon nga rruga kryesore.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 175.20 m²
   • Zone interneti 127.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta