Ju jeni vizitori 4584343

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1, ne Bllok
 • 15134224_10207931691831273_228591218_o
  Full Screen
  • 15134224_10207931691831273_228591218_o%1/10
  • 15101998_10207931692151281_244080981_o%2/10
  • 15145038_10207931692231283_1851169651_o%3/10
  • 15102169_10207931691871274_48110410_o%4/10
  • 15102266_10207931694551341_488344021_o%5/10
  • 15152979_10207931693911325_1491575674_o%6/10
  • 15146633_10207931693351311_1397349649_o%7/10
  • 15126212_10207931693271309_919021263_o%8/10
  • 15145300_10207931692351286_1764594964_o%9/10
  • 15145058_10207931692471289_1771600920_o%10/10
  1/10
  15134224_10207931691831273_228591218_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 586
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Brigada VIII
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 175 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1, ne Bllok, nje nga zonat me elitare te Tiranes! Apartamenti ndodhet ne katin e 8, ne nje objekt te ri (11 katesh) dhe eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi, nje ambjent ndejtje, gatimi dhe ngrenie dhe dy tualete. Orientimi mundeson ndricimin natyral ne pjesen me te madhe te dites. Nese kerkoni ti bashkoheni lifestyle-it te Tiranes! Nese kerkoni te beni investimin e jetes suaj, ky eshte apartamenti i duhur!
  Per me shume informacione, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
   • Qendra e qytetit
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %