Ju jeni vizitori 4698232

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent per Zyra
 • 15145195_10209531079406310_938286315_o
  Full Screen
  • 15145195_10209531079406310_938286315_o%1/7
  • 15146759_10209531079246306_1730501787_o%2/7
  • 15145119_10209531080126328_1476801932_o%3/7
  • 15133737_10209531080686342_495459025_o%4/7
  • 15127390_10209531079766319_1382850566_o (1)%5/7
  • 15064881_10209531079566314_1937432573_o%6/7
  • 15152405_10209531080006325_1243883852_o%7/7
  1/7
  15145195_10209531079406310_938286315_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 587
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr: Vaso Pasha ne Bllok
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyre me siperfaqe 60 m2 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ambienti gjendet ne kate te dyte te nje ndertimi ekzistues.Gjithashtu ne cmim jane te perfshira dhe taksat.
  Per me shume informacion mos hezitoni te na kontakton
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta