Ju jeni vizitori 4650825

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje!
 • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (3)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (3)%1/8
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52%2/8
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (2)%3/8
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (4)%4/8
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (1)%5/8
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (5)%6/8
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (7)%7/8
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (6)%8/8
  1/8
  WhatsApp Image 2016-11-18 at 16.53.52 (3)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 484
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Muhamed Gjollesha
  • Zona e brendshme: 81 m²
   • per shitje 87 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje nga zonat me te kerkuara ne qytet!
  Organizohet ne nje sallon ndenje,nje kuzhine gatimi me vete,dy dhoma fjetje,nje tualet dhe nje ballkon.
  Duke marre parasysh vendodhjen ne buze te rruges,eshte nje mundesi shume e mire investimi!
  Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie dhe ne cmim perfshihet mobilimi.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 81.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %