Ju jeni vizitori 4584512

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Komune te Parisit
 • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.57.40 PM
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.57.40 PM%1/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.57.53 PM%2/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.58.29 PM%3/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.58.38 PM%4/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.58.45 PM%5/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 1.07.59 PM%6/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.59.05 PM%7/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.58.54 PM%8/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.59.19 PM%9/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.59.26 PM%10/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.59.33 PM%11/12
  • WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.59.47 PM%12/12
  1/12
  WhatsApp Image 2016-11-18 at 12.57.40 PM
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 161
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 183 m²
  • Mbulim zone: 189 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament-papafingo 2+1 tek Komuna Parisit, prane hyrjes se Rezidences Kodra Diellit.
  Pallati është i ri 7-katësh dhe i pajisur me te gjitha facilitetet.
  Apartamenti ndodhet në katin e shtatë me një sipërfaqe të përgjithshme prej 189m2, e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenjeje + kuzhinë, të cilat kanë dalje në verandën e madhe prej 78m2 të apartamentit, gjithashtu edhe dy tualete.
  Duke qenë se është i vetmi apartament në katin e VI, hapësira e tij ka orientim nga të katërta anët, Perëndim / Lindje / Veri dhe Jug.
  Zona është shumë e kërkuar dhe mjaft e qetë.
  Ka pranë të gjitha facilitetet e duhura dhe të nevojshme.

  Një ndër AVANTAZHET është dhe mundesia për zgjedhje sipas shijes të hidrosanitareve, dyerve, pllakave dhe rregullimeve të tjera që garanton ofruesi i apartamentit.

  Në rast dëshire, me apartamentin keni dhe mundësi blerjeje garazhi në pallat.
  Prona shitet dhe në gjendjen që është per 115 000 Euro.
  Pranohen shkembime apartamentesh duke kompesuar pjesen monetare te mbetur te vleres.
  Në rast interesimi per të vizituar pronën, mos hezitoni të n'a kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 189.00 m²
   • Zone interneti 183.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Fjorina Cekani
  Telefone: 0697076123
  email: info@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %