Ju jeni vizitori 4571224

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira te Komuna Parisit
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/8
  • 2%2/8
  • 5%3/8
  • 3%4/8
  • 4%5/8
  • 7%6/8
  • 6 (2)%7/8
  • 6%8/8
  1/8
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 486
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira, nje apartament te Komuna e Parisit, ne nje pallat te ri dhe ne katin e 7 te nderteses. Ndertesa ndodhet ne rruge kryesore, ka 2 ashensore dhe punime cilesore. Apartamenti jepet me qira i mobiluar, ka 1 dhome pritje, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete. Per me teper detaje, telefononi prane zyres sone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta