Ju jeni vizitori 4650882

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Garsonere me Qira te Komuna e Parisit
 • 9
  Full Screen
  • 9%1/8
  • 3%2/8
  • 1%3/8
  • 5%4/8
  • 6%5/8
  • 7%6/8
  • 8%7/8
  • 10%8/8
  1/8
  9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 588
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kristal center
  • Zona e brendshme: 44 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet Garsonere me qira te Qendra Kristal . Apartamenti eshte I pabanuar dhe I sapo arreduar me mobilje cilesore. Eshte I organizuar nga kend gatimi, dhome ndjenje, banjo me materiale cilesore. Pallati ndodhet ne nje nga zonat me preferuara te Komuna Parisit dhe ka nje administrim shume te mire te ambienteve te perbashketa.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 0
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 44.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta