Ju jeni vizitori 4673359

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyre me qira tek 'Rruga e Kavajes'
 • 56a5c3a0-1dc7-4a9d-a168-e724610c8409 1
  Full Screen
  • 56a5c3a0-1dc7-4a9d-a168-e724610c8409 1%1/3
  • 32284041-c001-4d53-81b1-191587f96dd8%2/3
  • 6cf22495-ad03-4630-a044-418c07e70867%3/3
  1/3
  56a5c3a0-1dc7-4a9d-a168-e724610c8409 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 486
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 46 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Prona ndodhet ne pallat te ri, ne katin e dyte te nderteses.
  Zyra ndodhet ne nje ambjent per zyra.
  Siperfaqja e brendshme eshte 46 m2 dhe ka vetrate xhami ne dy drejtime. Ka 1 tualet te brendshem.

  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
  .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 46.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esmerina Likaj
  Telefone: +355694050055
  email: esmerina.likaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta