Ju jeni vizitori 4698274

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Penthouse per SHITJE/QIRA
 • _AHP4357
  Full Screen
  • _AHP4357%1/22
  • _AHP4344%2/22
  • _AHP4345%3/22
  • _AHP4401%4/22
  • _AHP4313%5/22
  • _AHP4458%6/22
  • _AHP4355%7/22
  • _AHP4386%8/22
  • _AHP4389%9/22
  • _AHP4421%10/22
  • _AHP4423%11/22
  • _AHP4425%12/22
  • _AHP4429%13/22
  • _AHP4424%14/22
  • _AHP4418%15/22
  • _AHP4414%16/22
  • _AHP4447%17/22
  • _AHP4433%18/22
  • _AHP4437%19/22
  • _AHP4405%20/22
  • _AHP4404%21/22
  • _AHP4453%22/22
  1/22
  _AHP4357
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 167
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 204 m²
  • Mbulim zone: 220 m²
   • per shitje 350 000 €
   • Per qira  1 700 €
 • Detajet e prones

  Jepet per shitje/qira penthouse tek Liqeni i Thate.
  Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me te mira te qytetit duke te ofruar nje pamje relaksuese.
  Apartamenti eshte 204 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon me ambient gatimi, 2 tualete dhe nje verande.
  Njera prej dhomave te gjumit (matrimoniale) ka tualet me vehte, garderobe te bollshme dhe gjithashtu nje pamje fantastike
  Jepet per shitje dhe per qira totalisht i mobiluar me nje shije shume te holle ne te gjitha detajet e tij.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 220.00 m²
   • Zone interneti 204.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %