Ju jeni vizitori 4584390

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje
 • DSCN0477
  Full Screen
  • DSCN0477%1/10
  • DSCN0478%2/10
  • DSCN0475%3/10
  • DSCN0480%4/10
  • DSCN0479%5/10
  • DSCN0467%6/10
  • DSCN0468%7/10
  • DSCN0472%8/10
  • DSCN0474%9/10
  • DSCN0470%10/10
  1/10
  DSCN0477
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 201
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Don Bosko
  • Zona e brendshme: 64 m²
  • Zone toke: 64 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per Shitje ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne nje pallate shume cilesor, dhe nje nga me te miret ne ate zone. Apartamenti ka nje organizim shume te mire te ambjenteve te brendshme dhe nje orientim shume te mire. Aktualisht apartamenti eshte me qera. Ka akses ne rrugen kryesore. Ka facilitete qe disponon zona. Disponon dokumentacion te rregullte. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 64.00 m²
   • Zone interneti 64.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %